وبلاگ


نحوه نگهداری و بهداشت ایمپلنت دندان

نحوه نگهداری و بهداشت ایمپلنت دندان

عدم حفظ ایمپلنت های دندانی شما می تواند منجر به طیف وسیعی از مشکلات شود. التهاب، ناراحتی، درد، از دست دادن استخوان و بیماری‌هایی مانند پری ایمپلنتیت، همگی پیامدهای احتمالی هستند اگر بهداشت دهان خود را نادیده بگیرید. برای داشتن لبخندی سالم، شاد و ایمپلنت های دندانی بادوام، این مراحل ضروری را دنبال کنید.

ایمپلنت دندان و اعتماد به نفس شما

ایمپلنت دندان و اعتماد به نفس شما

وقتی هر روز در آینه نگاه می‌کنید و دندان‌های از دست رفته و لبخندی را می‌بینید که خیلی از آن راضی نیستید، اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. ایمپلنت های دندانی از نظر ارزش و عملکرد زیبایی بهترین درمان بعد از  دندان های طبیعی شما هستند و همچنین می توانند تاثیر باورنکردنی بر اعتماد به نفس شما داشته باشند.

زمان بهبودی و پیشگیری از عوارض ناشی از درمان ایمپلنت

زمان بهبودی و پیشگیری از عوارض ناشی از درمان ایمپلنت

بهبود ایمپلنت دندان مانند جراحی ها دیگر به مراقبت و پیشگیری های خاص خود نیازمند است که در این مقاله در مورد زمان بهبودی و پیشگیری از عوارض ناشی از قراردادن ایمپلنت نیاز است را به شما توضیح خواهیم داد.

سه جایگزین برای دندان های از دست رفته

سه جایگزین برای دندان های از دست رفته

بیماری لثه، پوسیدگی دندان، آسیب یا یک بیماری ژنتیکی می تواند پشت دندان آسیب دیده باشد.صرف نظر از علت اصلی آسیب دیدکی دندان، اگر به دنبال جایگزینی دندان پوسیده و ازبین رفته یا ایجاد تغییراتی در ظاهر کلی دهان خود هستید، درمان های مختلفی وجود دارد.در اینجا نگاهی به چند گزینه برای جایگزینی دندان های پوسیده، و همچنین مزایا و معایب هر گزینه و اطلاعات هزینه ها آورده شده است.

علل پوسیدگی دندان

علل پوسیدگی دندان

تنها یک علت پوسیدگی دندان وجود ندارد بلکه مجموعه ای از علل احتمالی موجب پوسیدگی دندان شوند، درک عوامل پوسیدگی دندان می تواند به جلوگیری از مشکلات بعدی دندان شما کمک کند.در این مقاله با این علت ها بیشتر آشنا می شویم.

آیا ایمپلنت باعث آسیب به عصب سه قلو می‌شود؟

آیا ایمپلنت باعث آسیب به عصب سه قلو می‌شود؟

کاشت ایمپلنت دندان به دلایل زیادی یک تصمیم بزرگ است، اما یکی از عواملی که مردم اغلب نادیده می‌گیرند، خطر است. مسلماً، جراحی ایمپلنت دندان دارای میزان موفقیت بسیار بالایی است، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که این یک روش جراحی است و مانند سایر جراحی‌ها، خطراتی نیز دارد. یکی از عوارض احتمالی هر جراحی، آسیب عصبی است و این در مورد کاشت ایمپلنت دندان نیز صادق است. در این مقاله نکاتی که باید در مورد ایمپلنت دندان و آسیب عصبی بدانید را جمع‌آوری کرده‌ایم.

عصب‌کشی یا ایمپلنت؟ مسئله این است!

عصب‌کشی یا ایمپلنت؟ مسئله این است!

درک تفاوت بین روش عصب‌کشی و کشیدن دندان و ایمپلنت ممکن است مفید باشد. گاهی اوقات، دندان می‌تواند به قدری آسیب ببیند یا عفونی شود که دندانپزشک ممکن است چند نوع برنامه درمانی را با بیمار در میان بگذارد. اولی عصب‌کشی است و دیگری کشیدن دندان و به دنبال آن ایمپلنت است.

دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.